Po 25 letech………….

V pondělí ráno bylo v celém městě najednou rušněji než obvykle ….začal nový školní rok a to je každoroční dopravní frmol.

Stejně tak veselo bylo i v Danetě, která letos slaví 25 let od svého vzniku. Významné narozeniny zahájili se vší slávou. Školní rok v Danetě zahájil samotný pan primátor MUDr. Zdeněk Fink. Pozdravil děti ve třídách a následně všechny žáky základní školy spolu s jejich rodiči a pedagogy na školní zahradě. Panu primátorovi všichni poděkovali za mnoho let podpory a spolupráce. Žáci předali dárek z Chráněné dílny Daneta, rodiče poděkovali velkou kyticí. Slova upřímných díků směrem k městu, zastupitelům a samotnému panu primátorovi zazněly i z úst paní zřizovatelky a zároveň maminky postižené dcery paní Mgr. Věry Kosinové. Vyvrcholením slavnostního zahájení školního roku v duchu oslav 25 let bylo hromadné vypouštění ,,balónků přání,, s logem Danety a skutečnými přáními od handicapovaných dětí.

Pokud je někdo najdete a budete chtít dětem udělat radost, velmi je potěšíte…..                                        MB

PSX_20180903_104932 IMG_20180903_084246