Úspěch žáků naší školy v celonárodní fotografické soutěži „Život kolem nás“

Národní institut dětí a mládeže Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo na podzim tohoto roku již 2. ročník fotografické soutěže „Život kolem nás“. Soutěž byla určena pro všechny děti a žáky, kteří navštěvují střediska pro volný čas, školní kluby a školní družiny a NNO pracující s dětmi a mládeží. 
V úterý 4. prosince 2012 byla v prostorech Evropského domu v Praze zahájena výstava nejlepších fotografií dětí a žáků z celé České republiky a zároveň zde proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků celonárodní fotografické soutěže. 
Do fotografické soutěže se zapojilo celkem 5 žáků z naší školy. Martin Groh obsadil v konečném pořadí fantastické 1. místo za práci s názvem „Úsměv, prosím“ a Šimon Vondráček se umístil na 2. místě – název práce „Společně to zvládneme“. Oba mladí fotografové soutěžili v kategorii „Školní družiny“. Oceněným žákům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Josef Suchánek