Byli jsme v baru

Naše škola získala nového sponzora, je jím pan Filip Svoboda z Press baru ve Špitálské ulici. Pan Svoboda mj. pozval žáky a klienty Danety na ochutnávku nápojů z tropického ovoce. Ač je naše školička docela malá, návštěvníků baru by bylo opravdu mnoho, tak jsme se vydali na očekávané ochutnávání v několika etapách a termínech. Všichni jsme se těšili, jaké to bude a co nás asi bude čekat….

A čekalo! Na stolech jsme měli připravené mandle, bonbóny a čokoládu a postupně jsme ochutnávali nápoje z pomerančů, ananasu, s voňavou mátou, citronem a grepem…. (Komu nechutnal pomeranč, pan Filip nabídl jahody…). Způsobně jsme seděli, povídali jsme si „jako velcí“  a ochutnávali. Moc se nám tam líbilo a prý se můžeme těšit na další návštěvy. A ohlasy? Tady jsou z I. S a 5. P

„Dobrý to bylo.“ (J. Krpenský)
„Líbil se mi Filip.“ (K. Baťková)  – pozn.: číšník 
„Mně Adam!“ (L. Hrubešová)  pozn.: druhý číšník
„Byly tam vysoký stoličky.“ (V. Novák)
„Pili jsme dlouhejma brčkama.“ (K. Šmídová)
„Legrační.“ (O. Šmída)
„Trochu tam byla tma.“ (A. Krejsar)
„Modrý pití  to nemělo chybu!“ (A. Krejsar)
„Pán se s náma hezky bavil a byl veselej…“ (P. Šmída)