Konec školního roku je plný výletů

Výlet Hradeckým parníčkem 
V pátek 21. června si žáci naší školy se svými učiteli a asistenty vyrazili na opravdu speciální výlet. Nebojácně jsme se vydali na projížďku parníčkem. Po úspěšném nalodění jsme zažili úžasnou hodinu projížďky po řece Labi. Všechny na břehu jsme zdravili vodáckým ahóój a statečně mávali … Výlet se vydařil a všichni jsme se náramně bavili. 
Barbora Kolářová

Výlet II. P do Holohlav
Letos opět jako tradičně jsme byli pozváni naší kamarádkou Leničkou do Holohlav. Vůbec nás neodradilo ani deštivé počasí, které nás přepadlo. Takže jsme se v pondělí 24. června vypravili na výlet. Tentokrát jsme cestovali linkovým autobusem a bylo to pro nás zajímavé zpestření. U Lenky jsme se měli fantasticky, užili jsme si to na 1000%. Takže zase za rok… 
Za žáky II.P Šárka Krpenská

Na zahradě u Marcelky
V pátek 14.6. jsme s velkým nadšením přijali pozvání na zahradu naší milé asistentky Marcelky. Většina žáků naší třídy si náramně užila již cestu školním autem do Třebovětic, Martin s nadšením strávil cestu vlakem. Na rozlehlé zahradě pro nás Marcelka připravila pod pergolou zázemí k posezení. Uvařila voňavý čaj, taktéž lahodnou kávu. Hedvika přivezla upečený úžasně chutnající a osvěžující ovocný koláč a neskutečně povedené tiramisu. S výborným dortem od maminky Zbyňka jsme oslavili jeho narozeniny. Popřáli jsme také Hedvice k jejím narozeninám. Ochutnali jsme i výborný tvarohový koláč od maminky Vládi. Po všech těch dobrotách jsme uvítali možnost zatančit si při hudbě z cd přehrávače. Dominik nám rozšířil škálu zvuků na různé zvukové hračky a hudební nástroje. Ke Kátě, která pohodlně seděla ve vaku, přiběhla k pomazlení Marcelčina kočička. Prožili jsme příjemné dopoledne a moc děkujeme za vlídné přijetí i štědré pohoštění jak Marcelce, tak i za sladké dezerty Hedvice a mamince Vládi. Těšíme se na další výlety, které nás obohatí o příjemné zážitky.Dana Suchá