Den otevřených dveří na střední škole Daneta

Ve středu 11. února 2015 proběhl na naší škole v Lidické ulici ve třídách střední školy DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Případní zájemci středoškolského studia si mohli prohlédnout zdejší prostory (učebny, keramickou dílnu, cvičnou kuchyňku, truhlářskou dílnu, zahradu), poté následovala počítačová prezentace, která uchazeče o studium seznámila s obsahem jednotlivých předmětů, chodem školy (projektové dny, akce, zapojení do e-twinningu) a možným budoucím uplatněním. Po teoretické části následovala část praktická, která nabídla možnost drobného zapojení do běžné výuky. Zájemci tak nahlédli do hodin keramiky (praktická škola) a hodiny praní (odborné učiliště), kde si naši žáci procvičovali práci s mandlem. Doufáme, že se Den otevřených dveří všem líbil a splnil jejich očekávání.
Tomáš Bedrna

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA